Галерея “Артсвіт” відкрила виставковий простір для молодих митців

Browse By

На другому поверсі галереї з’явилася Кімната – простір, де молоді художники можуть показати свої роботи. Кімнату відкрили віставкою колажів “Гра в присутність”.

– “Артсвіт” – це великий майданчик із більш серйозними вимогами, але ми часто перетинаємось із зовсім юними художниками, які лише починають свій творчий шлях, – розповідає Ірина Полікарчук, директорка галереї. – Вони потребують допомоги великих інституцій, тому ми створили для них Кмнату. Багато культурних закладів мають “дочірні” простори. В Україні це, наприклад, Мала галерея Мистецького Арсеналу у Києві чи Арт-підвал при Муніципальній галереї у Харкові.

Творців не обмежують у темах і форматах. Куратори Кімнати звертають увагу на те, як митці експериментують, працюють із актуальними проблемами, виявляють власне критичне мислення. Зі свого боку галерея пропонє інформаційну підтримку та допомогу у допрацюванні ідеї.

Виставки змінюватимуться кожні три тижні. Молоді митці можуть пропонувати свої роботи, написавши на сторінку простору.

Першою виставкою у Кімнаті стала “Гра в присутність”. За допомогою колажу двадцятиоднорічна мисткиня Вікторія Тимонова піднімає питання впливу суспільства та суспільних інституцій на особистість.

Фото: Олександра Ткач

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up
Facebook
Instagram