Дніпро приймає велопробіг “Бачу! Можу! Допоможу!”

Browse By

Дніпро – одна з точок на маршруті велопробігу для людей з порушеннями зору. Велосипеди-тандеми, якими керують зрячі пілоти, проїдуть вулицями міста. Цей соціальний проект уже четвертий рік доводить, що жити активно, маючи порушення зору, цілком можливо.

1

Велопробіг стартував 5 серпня у Харкові, і до 24 числа учасники подолають понад 1000 кілометрів через Полтаву, Дніпро, Запоріжжя, Мелітополь та Херсон. До нашого міста вони приїдуть 12 серпня о 19.00. На в’їзді в Обухівку їх зустрінуть велоактивісти з Дніпра. На наступний день кожен охочий зможе сам покататися на велосипеді-тандемі із зав’язаними очима, аби відчути, яка концентрація потрібна незрячій людині, аби займатися цим видом спорту. Ця велопрогулянка почнеться о 12.30 в Інклюзивному парку (біля будівлі ОДА).

1

Після Дніпра на учасників чекає ще половина маршруту. Можна долучитися до велопробігу в якості штурмана (з порушеннями зору), пілота або проїхати цей шлях поруч на своєму велосипеді. Для цього потрібно зареєструватися тут та сплатити внесок, який піде на створення стипендії на навчання в УКУ для незрячих людей. Учасників забезпечують харчуванням та екскурсіями у кожному місті.

Минулого року маршрут велопробігу пролягав у Західній Україні та об’єднував 25-30 учасників щодня. Цього року бере участь уже 30-40 чоловік. Велопробіг влаштовують ГО «Інститут українських студій» та ГО Fight For Right за підтримки Посольства США в Україні.

Фото надані організаторами заходу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up
Facebook
Instagram