Browse By

БУДЬ в UA у Дніпрі змінює локацію

Виставка одягу, взуття та аксесуарів від українських виробників БУДЬ в UA два роки проходила в Музеї українського живопису, але з вересня змінює локацію. Нове місце дизайн-маркету – I Coworking Hub.

Засновниці проекту довго шукали майданчик, який би ідеально підійшов для БУДЬ в UA. Це мало бути велике та сучасне приміщення в центральній частині міста. I Coworking Hub – це дві великі зали на одному поверсі та open-space. Тут високі стелі, великі вікна та широкі проходи, що дуже зручно для проведення маркету.

– Фактично це переїзд. Тепер ми організовуємо виставку в новому місці, але зміст маркету зберігається: тільки 2 дні на місяць, тільки 100 кращих українських дизайнерів в одному місці. Тільки взуття, одяг і аксесуари, які не знайдеш у торгових центрах, – розповіли Аліна Щербина та Катерина Дорошевська, засновниці БУДЬ в UA.

1

Вони оновили не тільки локацію, а й формат маркету. Тепер основний критерій вибору учасників, яких постійно стає все більше, – дизайнерська складова та унікальність речей від українських брендів.

Перший маркет в I Coworking Hub відбудеться 29 і 30 вересня з 11:00 до 19:00 за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 3 (навпроти пам’ятника Слави). Наступні дизайн-маркети відбудуться 20-21 жовтня, 17-18 листопада та 22-23 грудня.

Щомісяця БУДЬ в UA додаватиме у маркет певну «фішку», наприклад, нічний розпродаж або різдвяний маркет подарунків.

Яна Чоботаренко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up
Facebook
Instagram