Browse By

Станції метро у Дніпрі спроектує престижне архітектурне бюро Zaha Hadid Architects

Британське бюро відомої архітекторки Захи Хадід створить дизайн для трьох нових станцій метро у Дніпрі.  Бюро працюватиме в Україні вперше. Про це повідомляє прес-служба Дніпровської міської ради.

Фахівці Zaha Hadid Architects спроектують входи, касові зали й майданчики відправлення потягів метрополітену. Будівництво станцій планують завершити до 2021 року.

Вже укладено угоду між архітектурним бюро та турецькою компанією Limak, що є підрядником добудови метро. Ця угода не впливає на загальну вартість контракту: витрати бере на себе підрядник .

Заха Хадід – одна з найкращих архітекторок світу, яка померла у 2016 році. Роботи її бюро вже багато років отримують світове визнання і престижні нагороди за стиль і якість виконання. Бюро проектувало олімпійські стадіони, музеї, театри та навіть адмінбудівлі в сорока країнах світу. Готель Morpheus, який журнал TIME визнав одним із найкращих місць світу, – свіжий приклад роботи фахівців. Готель було відкрито в китайському місті Макао у червні 2018 року.

Готель Morpheus, одне з найкращих місць світу за версією журналу ТІМЕ. Фото: https://his.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up
Facebook
Instagram