Browse By

У Pizza Veterano пройде перша міська «зустріч змінотворців»

У столиці зараз популярні неформальні зустрічі для обміну досвідом та ідеями, пошуку партнерів та налагодження контактів. А у цей четвер зустріч Networking: Change Makers уперше пройде у Дніпрі.

Досвід таких зустрічей іде з Брюсселю, де щочетверга тисячі людей збираються на одній площі. Тут ніхто не нав’язує теми чи лекційну програму. Теми народжуються самі, коли в одній компанії опиняються представники медіа та бізнесу, науки та культури, державного і громадського секторів та просто активні жителі міста. Це порівнюють з “ефектом курилки”, коли за п’ять хвилин у неформальній розмові вирішуються питання, що не могли вирішитися місяцями.

Київський захід Networking: Change Makers. Фото: Катя Акварельна / The Ukrainians

— Коли люди з різних середовищ починають спілкуватися між собою, це руйнує стереотипи — і раптом виявляється, що на державній службі не тільки корупціонери, у громадському секторі — не такі вже і грантоїди, журналісти не всі продажні, а бізнес — це не мішки з грошима, — розповів виданню The Ukrainians один із засновників київського нетворкінгу Віктор Артеменко.

Один із принципів цього заходу – жодна організація не піариться на ньому, і він залишається незалежним. Тому Вірослав Цюп’як, один з організаторів дніпровської зустрічі, називає свою команду просто – громадські активісти.

– Створення такого стабільного незалежного середовища може само по собі стати впливовою інституцією, що змінюватиме життя міста на краще, – пояснив Вірослав. – Адже це і інкубатор проектів, і створення нових горизонтальних зв’язків, і популяризація діяльності людей, що працюють над розвитком міста. Я особисто хотів би обговорити проблеми молодіжної політики, залучення молоді до громадського життя, питання декомунізації та популяризації історії.

Перша зустріч пройде 27 вересня у Pizza Veterano за адресою: вул. Короленко, 3. Початок о 19.00. Посилання на захід у FB: Dnipro Networking: Change Makers vol.1.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up
Facebook
Instagram