Browse By

До Дніпра завітає Сергій Жадан

Але не з концертом своєї рок-групи «Жадан і Собаки». Цього разу буде мультимедійний проект-перфоманс «РоздІловІ», який одночасно поєднує в собі живу поезію, музику та візуалізацію, яка створюється на очах глядача.

Учасниками цього проекту, крім Сергія Жадана, є Ольга Михайлюк — режисерка і художниця міжнародного рівня, авторка проектів «Альберт, або Найвища форма страти» і «Безкінечна подорож, або Енеїда» з Юрієм Андруховичем; Олексій Ворсоба — білоруський композитор, акордеоніст та лідер інструментального тріо PortMone; Томаш Сікора — польський музикант, член гурту «Karbido»; Сергій Пілявець — відеоартист, віджей та засновник VJ group CUBE; та інші.

Онлайн-версія перформансу – за посиланням. 20 жовтня митці покажуть оновлену версію проекту.

Початок – 19:00. Локація – Міський Палац дітей та юнацтва, вулиця Набережна Перемоги 5. Посилання на сайт з квитками та інші способи їх придбання можна знайти у фб-івенті РоздІловІ. вперше в Дніпрі.

Це буде не перший “непрофільний” візит Сергія Жадана до нашого міста. Лише за цей рік їх було три. У квітні Жадан спільно з благодійним фондом “Повернись живим” презентував у Дніпрі кліп на пісню про “жінок війни”, слова до якої написав, та завітав до Музею АТО. А у червні взяв участь у дискусії “Інтернат як роман та як соціальний інститут” – про інтернатну систему та її реформу в контексті свого роману «Інтернат».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up
Facebook
Instagram