Огляд капремонту вулиці Короленка та Троїцької площі

Browse By

Ще влітку почали благоустрій вулиці Короленка та Троїцької площі, а нині роботи перейшли екватор. Наш спецагент, автор пабліку Urban Dnipro слідкує за тим, як проходить ремонт.

Головним оновленням стане тротуарне покриття — плитка єдиного зразка, яку вкладатимуть на усіх центральних вулицях упродовж наступних кількох років. На вулиці Короленка (від вул. Старокозацької до площі Троїцької) та на самій площі вклали майже всю плитку.

Дроти ховають у підземний колектор. щоб не псували загальний вигляд району. Так зробили на вулиці Троїцькій, і так само планують зробити на Короленка:

Лунки для дерев двічі переробляли (понижували занадто високий бордюр та переносили ринву). Результати затяжної саги такі:

Згідно з тендерною документацією, на вулицях мають з’явитися лави для сидіння, підземні контейнери для сміття, світлодіодне освітлення, нові дерева та місця для паркування.

Фасади історичних будівель очистять: демонтують незаконне заскління балконів та зовнішні блоки кондиціонерів. А ще відновлять втрачені елементи архітектурного декору.

Дерева висадять вже у листопаді, щоб вони краще прижилися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up
Facebook
Instagram