Browse By

«Кеды искусствоведа» визнали найкращим українським пабом

Вчора «Кеды» отримали національну ресторанну премію «Соль» як найкращий український паб. Власники привезли до Дніпра мідну пательню – традиційну нагороду премії.

Фото з фейсбук-сторінки премії

«Кеды искусствоведа» – це фудпейрінговий паб, де будь-яка страва поєднується з пивом. У «Кедах» є нордична, паназійська, європейська, слов’янська кухня, але акцент зроблено на грилі та на авторській кухні – ферментованих овочах, незвичайних мусах, соусах. І все це крутиться навколо пива.

Зараз в асортименті пабу більше 100 позицій цього напою. «Кеди» працюють з усіма існуючими в Україні імпортерами: Бельгією, Англією, США, Німеччиною, Італією, Голландією, Швецією, країнами Балтії та з найпопулярнішими українськими пивоварнями.

Співвласник та керуючий «Кедами искусствоведа» Денис Жаткін говорить, що команда «Кедів» просто надихається улюбленою справою, і через це бізнес має сенс. В Україні Денис радить паби: Lisopylka, Varvar, Punkraft (Київ), Black Door Pub (Харків), «Три ноги» та «Кеды искусствоведа» (Дніпро).

Рік тому, при будівництві пабу, випадково знайшли кеди 1981 року випуску. Команда проекту додала до них слово «мистецтвознавець» (бо пиво у «Кедах» сприймають як мистецтво), і вийшли «Кеды искусствоведа».

Паб знаходиться за адресою: вул. Михайла Грушевського, 4а.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll Up
Facebook
Instagram